Курси іноземних мов - Лінгвістично-освітній центр

У Лінгвістично-освітньому центрі Львівської політехніки завершується набір на курси вивчення іноземних мов

Багатьом для кар’єри, навчання, подорожей, саморозвитку чи для інших цілей доводиться фундаментально вчити англійську чи іншу іноземну мову. Ви можете пробувати вивчати її самостійно або ж зекономити свій час, записавшись на курси вивчення іноземних мов, на яких кваліфіковані викладачі допоможуть Вам освоїти мовні навички та опанувати розмовну англійську мову.

У Лінгвістично-освітньому центрі Львівської політехніки завершується набір на курси вивчення англійської, польської, німецької мов. Усі охочі мають змогу оформити договір про навчання до 24 лютого 2017 року. Навчальні групи формують відповідно до рівня знань слухачів, кількість осіб в групі - 8.

Для визначення Вашого рівня володіння мовою можна скористатися онлайн-тестом (результати тестування необхідно повідомити під час оформлення договору):
онлайн-тест з англійської мови;
онлайн-тест із польської мови.

Вартість навчання на курсах іноземних мов:

Вартість навчання на курсах англійської, польської, німецької мов складає 2340 грн. за 3,5 місяці (74 академічні години). Для слухачів, які вже навчалися у Лінгвістично-освітньому центрі вартість - 2100 грн.

Також пропонуємо навчання на курсах англійської мови у ранковий час: початок навчання 9:00. У цей час навчатиметься група рівня Intermediate (Понеділок, Середа). Вартість навчання у ранковий час становить 2100 грн.

Вивчення англійської мови
У Лінгвістично-освітньому центрі Львівської політехніки розпочато набір на курси вивчення іноземних мов
[easy-social-share buttons="facebook,vk,google,linkedin,ok,print,mail" counters=1 counter_pos="right" style="button"]
TOP