Розклад занять на курсах англійської мови

РОЗКЛАД

ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ НА КУРСАХ

АНГЛІЙСЬКА  МОВА

з 01.03.2017 р. до 30.06.2017 р.

РОЗКЛАД БУДЕ РОЗМІЩЕНИЙ НА САЙТІ

А-1

Викладач: Сигінь Юстина Юріївна

112 аудиторія, 1 корпус
ПН 18.00
СР 18.00
РІВЕНЬ А2

Варчук Тетяна Юріївна
Харко Олег Андрійович
Курдина Юлія Михайлівна

Бокало Роман Іванович
Сеньків Марія Миколаївна
Недовіз Зоряна Іванівна

Лень Ірина Андріївна

А-2

Викладач: Жилюк Руслана Русланівна 

6 аудиторія, 4 корпус
ВТ 18.00
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ А2

Мізерник Станіслав Андрійович
Табачний Богдан Вікторович
Лень Катерина Андріївна
Матвійчук Валентина Сергіївна
Кайдановська Олена Олександрівна
Прокопчик Світлана Василівна
Горковчук Дмитро ВІкторович
Рудницька Оксана Володимирівна
Кордюк Сильвія

А-3

Викладач: Юрків Марія Василівна

110 аудиторія, 1 корпус 

ВТ 16.00

ЧТ 16.00
РІВЕНЬ В1

Волощак Любомир Олегович
Чеховська Катерина Валеріївна
Сокирко Ольга Володимирівна
Хмелевська Анастасія Миколаївна
Самолюк Едгард Віталійович
Тичинська О.Я.
Гаврильців Софія Григорівна

Заремба Вікторія Анатоліївна

Юринець Павло Тарасович

А-4

Викладач: Юрків Марія Василівна 

110 аудиторія, 1 корпус 

ВТ 18.00
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ В1

Демій Петро Ярославович
Брезгіна Марія Юріївна
Білавич Степан Васильович
Шептицька Марта Миколаївна

Онищак Павло Ігорович
Шутяк Іван

А-5

Викладач: Ковалів Юлія Ростиславівна

107 аудиторія, 1 корпус

ПН 18.00

106 аудиторія, 1 корпус
СР 18.00
РІВЕНЬ В1

Іваницька Оксана-Юлія Тарасівна
Дубень Богдан Іванович
Фенюк Руслана Андріївна
Гаврилюк Богдан Святославович
Вавриш Едуард Юрійович
Гайчук Богдан Олександрович
Іськов В'ячеслав Олександрович
Чехович Остап Ігорович
Гринишин Ксенія Олегівна
Жогло Оксана Олександрівна

Буряк Наталія Федорівна

А-6

Викладач: Веретеннікова Наталія Вячеславівна

6 аудиторія, 4 корпус

ПН 16.00
СР 16.00
РІВЕНЬ В2

Була Сергій Степанович
Мороз Остап
Чепський Даниїл Романович
Мороз Олекса Володимирович
Ничкало Богдан Володимирпович
Кашляк Назар Олегович
Руда Мар'яна Володимирівна

Лубик Катерина Володимирівна
Требко Анна Дмитрівна

 

А-7

Викладач: Веретеннікова Наталія Вячеславівна

6 аудиторія, 4 корпус

ПН 18.00
СР 18.00
РІВЕНЬ В2

Пристай Володимир Михайлович
Приймак Оксана Василівна
Чекіль Вікторія Василівна
Михальчук Дарія Анатоліївна
Качко Маргарита В'ячеславівна
Павлюк Олена Андріївна
Добинда Поліна Сергіївна

Мацигін Андрій Богданович

Сукмановська Адріана Сергіївна

А-8

Викладач: Сигінь Юстина Юріївна

107 аудиторія, 1 корпус

ВТ 18.00

112 аудиторія, 1 корпус
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ В2

Прокопчук Наталія Олександрівна
Пенгрин Святослав Михайлович

Похильченко Олена Анатоліївна
Сеник Марта Ігорівна
Денис Юлія
Хоптар Аліна Андріївна

Побережник Мар'яна Василівна

А-9

Викладач: Ковалів Юлія Ростиславівна

109 аудиторія, 1 корпус

ВТ 18.00

101 аудиторія, 1 корпус
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ В2

Врублевський Ігор Богданович
Антипенко Катерина Олександрівна
Кіт Марія-Лілія Йосифівна
Нерубальщук Анастасія Максимівна
Березко Олена Володимирівна

Костів Юрій Михайлович

Греділь Орест Іванович

Худа Іван Федорович

А-10

Викладач: Пасіков Роман Павлович

13 аудиторія, 4 корпус

ВТ 18.00
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ С1

Мельник Олексій Вадимович
Фариняк Руслана Андріївна
Старосілець Наталія Михайлівна
Журавель Станіслав Сергійович
Щеголютін Кирило Вікторович
Лесюк Галина Миколаївна

А-11

Викладач: Камінська Ірина 

7 аудиторія, 4 корпус

ВТ 18.00
ЧТ 18.00
РІВЕНЬ С1

Новаковський Василь Миколайович
Добрянський Віталій Тарасович
Ломпарт Юрій Вікторович
Мороз Вероніка Романівна
Руда Василина Василівна

Михайлишин Ольга Мирославівна

Березко Олександр Леонідович

 

Групи які навчаються у понеділок та середу приходять на перше заняття 1 березня.

Групи які навчаються у вівторок та четвер приходять на перше заняття 2 березня.

TOP