курси польської мови Львів

КУРСИ ЗАГАЛЬНОЇ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Лінгвістично-освітній центр

НУ "Львівська політехніка"

Тривалість навчання:

Один семестр навчання на наших курсах триває 3 – 4,5 місяці

Вартість навчання

Вартість навчання 2340 грн. за курс навчання. Для слухачів, які вже навчалися у Лінгвістично-освітньому центрі вартість 2100 грн.

Кількість годин

За 1 семестр слухач відвідає 74/100 аудиторних годин (1 ауд. год. – 45 хв.) + тестування

Час занять (початок):

Заняття відбуваються у вечірній час: 16.00/18.00 год та тривають 2 або 3 аудиторні години, можливе навчання у ранковий час

Пройдіть попередню реєстрацію на курси польської мови

Після реєстрації з вами зв'яжуться та повідомлять про подальші кроки

Курси польської мови в ЛОЦ – це:

Мотивацiя та упевненiсть в собi

Мотивацiя та упевненiсть в собi

Вісім науково обґрунтованих порад зібрало видання The Huffington Post: «Правильна постава, музика з басами, іноземні мови та розтяжка – це може допомогти стати впевненішим у собі. Роботу варто давати не лише м’язам, а й мізкам. Вивчаючи іноземну мову … ми стаємо більш задоволені своїм життям та самим и собою».

Комунікативна методика

Комунікативна методика

Це сукупність прийомів, покликаних навчити ефективному спілкуванню в мовному середовищі. Одним з основних його прийомів є імітація ситуацій з реального життя, покликаних стимулювати слухачів до активного говоріння. Також дуже важливо, щоб теми були актуальними, пов’язаними з повсякденним життям тощо. Звичайно ж, більшу частину занять займає розмовна мова, хоча читання і письмо вивчаються теж. Викладачі, в основному, не говорять, а слухають і спрямовують хід заняття.

Оцінювання та сертифікат

Оцінювання та сертифікат

Визначення навчальних досягнень слухачів Центру здійснюється за критеріями 100-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень слухачів. Контрольні заходи включають поточний та підсумковий контроль. Поточний контроль здійснюється під час проведення практичних занять і має на меті проміжну перевірку засвоєння знань. Підсумковий контроль проводиться з метою оцінки та визначення рівня знань польської мови. Тести готують i перевіряють квалiфiкованi спецiалiсти. Слухачі, які успішно склали тести, отримують сертифікат Національного університету «Львівська політехніка».

Реальні життєві ситуації

Реальні життєві ситуації

Викладачі Лінгвістично-освітнього центру Львівської політехніки акцентують увагу на застосуваннi польської мови в ситуацiях реального життя, а не на формальному знаннi словника i мовних структур. Тому саме використання реальних життєвих ситуацій, а не виконання граматичних вправ лягли в основу навчання.

Курси іноземних мов
Переглянути

Пройдіть безкоштовне онлайн-тестування для визначення вашого рівня знань польської мови.

За результатами тесту Ви зможете підібрати оптимальну для Вас навчальну групу

Пройдіть попередню реєстрацію на курси англійської мови

Після реєстрації з вами зв'яжуться та повідомлять про подальші кроки

TOP